הדפסת פליירים

פליירים הינו אמצעי שיווק ופרסום מאוד יעיל בשיווק מקומי, וזאת תודות לכך שהפליירים הם דפים מהודרים ומושכי תשומת לב אשר מחולקים ומפוזרים במטרה להשיג קהל לקוחות גדול.

לפליירים תפקיד גדול מאוד בתחום השיווק והפרסום ולכן למראה הפלייר יש חשיבות רבה – מאחר והוא צריך להיות ייחודי ומושך את העין כדי לאתר לקוחות פוטנציאליים או במילים אחרות – הפלייר המודפס הוא פעמים רבות החזית הראשונה שהלקוח פוגש לפני שהוא מכיר את העסק.

פליירים שיווקים

מראהו החיצוני של הפלייר לא פחות חשוב מהתוכן שלו לכן ביצירת הפלייר כדאי להשקיע מחשבה יצירתית וליצור פלייר איכותי עם דפים מתאימים וצבעים ועיצוב מרשים ואיכותי. שירותי הדפסת פליירים יכולים לשמש למטרות השונות כמו מסע קמפיין עם מותג חדש שנכנס לשוק, הצגת חומר שווקי, פרסום החברה ושירותיה ועוד פתרונות רבים בתחום השיווק והפרסום.

“שיא – קופי” בית דפוס בתל אביב מציע ללקוחותיו שירותי דפוס מתקדמים ומתן פתרונות שיווקיים. החברה מובילה במסירות שנים רבות את תחום הדפוס והעתקת האור עוד משנת 1986. עם השנים החברה צברה ניסיון רב ומוניטין וכיום החברה מוכרת ובין המובילות בענף בזכות הישגיה במתן פתרונות רחב ללקוחות שמתבצע על ידי טכנולוגיות חדישות של ציוד ומכונות מהשורה הראשונה בתחום הדפוס בעולם.

הדפסת פליירים מעוצבים

מדוע להדפיס אצלנו פליירים?

הטכנולוגיה החדישה מאפשרת לחברה להגיע לרמת ביצוע איכותית ברמה הגבוהה ביותר והמדויקת ביותר, מאפיין זה מאפשר לכל לקוח לקבל את מבוקשו ואף יותר ממה שציפה. החברה מתייחסת לשירות כאל חלק בלתי נפרד מהתפתחות העסקית של לקוחותינו, ומקפידה תמיד לתת את המענה הכי טוב ולהשתכלל ולשדרג כל הזמן. ייעוץ והכוונת הלקוח על פי צרכיו ומטרותיו הינם חלק מהשירות המסור שהחברה מעניקה לכלל לקוחותיה, כל לקוח מקבל את הפתרון שהוא צריך על הצד הטוב ביותר תוך עמידה בלוח הזמנים וסיפוק המוצר ללא כל עיכוב.
חברת “שיא – קופי” מספקת מענה לתחום הפרסום והשיווק ומעניקה שירות מוצרי דפוס שיווקיים לכל חברה. בזכות המכשור המתקדם ומומחיות החברה, שיא – קופי מתחייבת ליצור עבורכם מוצרי שיווק איכותיים ויעילים ביותר לכל עסק כגון הדפסת פליירים וסיפוק פליירים ייחודיים ואיכותיים שיעבירו ללקוחות פוטנציאלים כי מדובר בעסק רציני עם תדמית חיובית.

רוצים גם אתם את התדמית הנכונה? צרו קשר כעת!