באנר דפוס דיגיטלי - שיא קופי

שיווק אימיילים

בעזרת שירות שיווק האימיילים שלנו – בית דפוס שיא קופי, תוכלו לנהל תקשורת אימיילים בעלי מראה מקצועי ומרשים לקהל היעד שלכם, בדיוק בזמן הנכון. בין אם אתם שולחים ניוזלטר, קמפיין משולב אונליין/ אופליין או תוכנית CRM.

בזכות המומחיות שלנו בפילוח נתונים ומידע משתנה אנו יכולים ליצור, לנהל ולשלוח באופן מוצלח את האימיילים שלכם. אנו נפחית את כמות האימיילים שלא ישלחו בגלל פילטרים של דואר זבל. אנו יודעים לייצר מסרים משתנים, המותאמים לכל אחד מהנמענים על פי המידע שתספקו בבסיס הנתונים שלכם.

ובנוסף, נוכל להוסיף אפקט ויזואלי מרשים במיוחד בזכות אימג’ים אישיים ורלוונטים לכל אחד מהנמענים, בגוף ההודעה של האימיילים.

אם אתם שולחים באופן קבוע קמפיינים של אימיילים על פי בסיס הנתונים של הלקוחות שלכם, אנו יכולים ליצור עבורכם תבניות משתנות של אימיילים. כלומר, תוכלו לערוך טקסטים, להוסיף אימג’ים ולשלוח לקהל היעד שלכם בכל זמן שתרצו, 24/7, למשתמשים בכל רחבי העולם מתוך הארגון שלכם.

קמפיין זה יכול יחזק את הדימוי המותגי שלכם, כי תוכלו להזמין את עיצוב האימיילים שלכם בקו עיצובי אחיד כמו שאר מוצרי השיווק והפרסום שלכם.

קמפיין אימיילים נהיה עוצמתי במיוחד כאשר הוא משולב ב- PURL (כתובת אינטרנט אישית) ודיוור ישיר, אשר כולם מעבירים מסר פרסומי אחיד. שלושתם יכולים להניע את הלקוחות לפעולה, בהתאם למטרות השיווק והקמפיין שלכם.

רוצה לדעת עוד?

מלא את הפרטים ונחזור אליך בהקדם      כל הזכויות שמורות CCOPY © קידום ובניית אתר | פרסום בגוגל