באנר דפוס דיגיטלי - שיא קופי

קרוס מדיה

ניסית להתאים את הסיפור שלך לכל לקוח ולקוח… ומה קרה?!
כל אשת או איש שיווק משקיעים רבות כדי ליצור את הסיפור הייחודי של החברה שלהם, אבל איך מספרים סיפור שיגיע ויגע בכל לקוח ולקוח?

אמצעי השיווק העומדים לרשותך להעברת מסרים השתנו.
עולם השיווק עבר שינויים משמעותיים לאורך השנים. 
משיווק סטטי וחד כיווני, שהיה נהוג בעבר, אשר פילח לקוחות על בסיס מספרי המיקוד שלהם בלבד, התקדמנו לתקשורת אישית ורלוונטית לכל לקוח ולקוח, בערוץ התקשורת המתאים ובזמן שנוח לה או לו.

אז איך מספרים את אותו הסיפור באימייל, בדואר, או ברשתות חברתיות, איך ממנפים את המידע והסטטיסטיקה שמצטבר מפעילות השיווק על מנת לטייב את התוצאות… נשמע מורכב?
חברת שיא קופי הינה אחת החברות הראשונות בשוק הישראלי אשר מציעות פתרון כולל לשיווק בכלל הערוצים, פתרון המכונה ״קרוס מדיה״. 
השותפות האסטרטגית שלנו עם חברת Mindfire הבינ”ל, מקנה לנו יתרון במינוף ניסיון של עשרות שנים בשיווק קרוס מדיה עבור החברות הגדולות ביותר בשוק העולמי.

אנו בית דפוס C-Copy מסירים את הסיבוך מהקמפיינים המורכבים שלך, ומסייעים לך לנהל תקשורת אישית ואפקטיבית עם כל לקוח ולקוח, דרך המייל, באתרי האינטרנט, ברשתות החברתיות, SMS, דפי נחיתה ו-mini sites, או בחומר מודפס. 
בעזרת טכנולוגיות הדפוס החדישות שלנו, תוכלו לשלוח מידע רלוונטי ואישי, המותאם לצורכיהם ולרצונותיהם של כל אחד מאנשי קהל היעד שלכם, בדיוור אישי, בברושורים או בהצעות מיוחדות.

פתרון שיווק הקרוס מדיה שלנו מאפשר לך לעקוב אחר האפקטיביות של הקמפיין, למדוד את שיעור התגובה ולמדוד את ההחזר על ההשקעה בשיווק, אונליין 24/7, תוך עידכונים למייל בזמן אמת ודוחו״ת שוטפים ותקופתיים.
הבונוס הגדול בתום כל קמפיין הינו ביצירת והעשרת בסיס הנתונים של לקוחותיך, נכס יקר אשר משדרג את פעולות השיווק והמכירה שלך בהווה ובעתיד.

רוצה לדעת עוד?

מלא את הפרטים ונחזור אליך בהקדם      כל הזכויות שמורות CCOPY © קידום ובניית אתר | פרסום בגוגל