פולדרים

פולדרים

בית דפוס שיא קופי מתמחה בעיצוב, תכנון והדפסת פולדרים ממותגים באיכות הגבוהה ביותר. מגוון פולדרים ממותגים ואיכותיים: החל משירותי עיצוב פולדר וכלה בשירותי הדפסת פולדרים שייתנו לכם מענה מושלם בכל הנוגע להותרת רושם ראשוני כראוי וכמובן לשם אחסון דפי מידע בצורה נוחה וקלה.

פולדר שהוכן בצורה טובה יכול בהחלט לקדם היטב את העסק שלכם. השימוש ב- פולדרים ממותגים נהוג לרוב בפגישות, אירועי יחצנות, כנסים וכדומה. במידה ואתם מעוניינים להותיר רושם ראשוני מוצלח – עיצוב פולדרים ממותגים לעסק, כאלה שהוכנו כראוי, יתנו מענה מושלם לכך.

מבצע על הדפסת פולדרים!
1000 פולדרים – החל מ- 2000 ש”ח לפני מע”מ 

למידע נוסף והצעת מחיר השאירו פרטים באמצעות הטופס צור קשר

מה זה פולדר?

פולדר הינה מילה בלועזית שפירושה בעברית תיקיה כרוכה, הניתן לאחסן בה דפי מידע, וחומרים המציגים את בית העסק, הארגון או החברה בה אתם עובדים.

להזמנת פולדרים מעוצבים, אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם

שם המשחק הפרסומי בשנים האחרונות הוא מיתוג. לאחר שכבר רבים הבינו כי התחרות על המחיר יכולה לשחוק את העסק עד דק ולמעשה ישנם אינספור מוצרים המגיעים כולם באופן דומה זה לזה, החלו בתי העסק השונים לפתח לעצמם זהות ייחודית משלהם ולהכין מוצרי מיתוג עם הלוגו ופרטי העסק כגון: פולדרים מעוצבים. בעידן זה, בו צרכנים מפתחים רגשות למותגים המועדפים עליהם, מיתוג הינו שם המשחק עבור מי שרוצה להצליח לטווח הארוך.

מיתוג מתקיים באמצעות מוצרים שונים עליהם מודפס לוגו החברה כמו פולדרים ממותגים. אין ספק כי המיתוג יכול להיות מוצלח יותר או פחות ופעמים רבות מדובר באיכות ההדפסות ובאיכותו של הלוגו המייצג את החברה. את הלוגו מדפיסים על אלמנטים שונים ושימושיים ביומיום וכאשר הלוגו מודפס על פולדר, הוא חודר הרבה יותר טוב לתודעה של הלקוחות.

יעילות הפרסום על גבי פולדרים ממותגים

פולדרים משמשים רבים לתיוק של ניירת משרדית ולשימושים משרדיים אחרים. היתרון הגדול של עיצוב פולדר ממותג הינו האפשרות לחדור לתודעה של הצרכן כשהוא בלי הגנות ולא אוטם את עצמו למסרים פרסומיים. כאשר הלוגו מייצג היטב את החברה וממוקם באופן ניכר לעין ובולט, הלקוח למעשה מטמיע אל זכרונו את המראה של הלוגו (או המסר השיווקי, תלוי מה מודפס) וכאשר הוא נתקל בו, הוא יכול לזהות אותו טוב יותר ואף לפתח כלפיו רגשות של ביטחון. לפיכך, הדפסת פולדרים ממותגים ומעוצבים יכולה להיות החלטה מעולה עבור הארגון ומיתוגו.

רוצה לדעת עוד?

מלא את הפרטים ונחזור אליך בהקדם


      כל הזכויות שמורות CCOPY © קידום ובניית אתר | פרסום בגוגל