ניירת משרדית

ניירת משרדית

ניירת משרדית הינו שם כולל לכלל החומרים הפרסומיים ומוצרי הדפוס בהם משתמש המשרד המודרני וכולל בין היתר: כרטיסי ביקור, פנקסי חשבוניות וקבלות, נייר מכתבים, מעטפות, מדבקות, שקיות, חותמות או כל מוצר דפוס ממותג אחר. חברת שיא קופי מעניקה פתרונות דפוס לכל צרכיי מוצרי הדפוס להם זקוק בית העסק.

החוליה החשובה במבנה התדמיתי של הארגון היא כמובן ניירת משרדית ממותגת. היא חלק מהכלים השיווקיים הבסיסיים ביותר של הארגון והיא חייבת להיראות טוב, בקו ממותג אחיד ובאיכות גבוהה. ניירת משרדית משקפת את רצינות הארגון ואת האופן בו הוא מתייחס אל עצמו ואל לקוחותיו. היא משדרת את המסר הפרסומי והשיווקי של הארגון בפני הלקוחות ומעצימה עם הזמן את המיתוג של הארגון.

הניסיון הרב והיכולות הטכנולוגיות המשוכללות של חברת שיא קופי בעולם הדפוס, מעניקות לנו את היכולת לתת לכם מענה לכל רעיון או בקשה, בכל השלבים של ייצור ניירת משרדית: בשלב התכנון הראשוני, בשלב העיצוב ובשלב ההדפסה.

מיתוג עסקי

במידה ואתם בונים עסק חדש או מחדשים את המיתוג הקיים, תוכלו להיעזר בשירותי הגרפיקה שלנו ולעצב לוגו וקו מיתוגי לניירת המשרדית החדשה של העסק שלכם. אנו נשב אתכם ביחד ובעזרת אחד הגרפיקאים שלנו, נתאם ציפיות ונקבע ערכת עיצוב לניירת משרדית שתתאפיין על פי הצרכים העסקיים שלכם.

ביכולתנו לייצר עבורכם ניירת משרדית ומוצרי דפוס שונים בגדלים שונים, בחיתוכים צורניים מקוריים (שטנץ), על גבי ניירות מיוחדים וכן בהדפסות ייחודיות, למשל בהטבעות של צבעי זהב או כסף.

רוצה לדעת עוד?

מלא את הפרטים ונחזור אליך בהקדם      כל הזכויות שמורות CCOPY © קידום ובניית אתר | פרסום בגוגל