מתקני תצוגה

מתקני תצוגה הם הדרך האולטימטיבית שלך לשווק את מוצרייך ושירותייך. מדוע? משום שבשונה מפלקטים או כרטיסי ביקור שהם מוצרים חד פעמיים, מתקן התצוגה הוא מתקן נייד לשימוש רב פעמי. התמונות ממוסגרות בתוכו והוא יכול לנדוד ממקום למקום. שימוש במתקני תצוגה הוכח כפיתרון שיווקי, יעיל וחסכוני אשר סיפק לעוסקים שונים עשרות עד מאות לקוחות חדשים בשנות מס שונות. בבית דפוס שיא קופי תוכלו להדפיס עבור מתקני תצוגה בגדלים שונים.

הדפסה לכל סוגי מתקני התצוגה

הדפסה עבור רולאפ או מתקני תצוגה גדולים וקטנים בצורות שונות ובכמויות משתנות. ניתן להתייעץ עם אנשי המקצוע ולבחור לאיזה מתקן תצוגה לייעד את התמונות. הדפסה על מתקני תצוגה, כאמור, תחסוך לך משאבים שלא יכולת לחסוך בהדפסות אחרות. במידה והשירות שלך נשאר על כנו ולא התעדכן, תוכל להשתמש בשנה הבאה באותו המתקן, ולכן מדובר בנכס מניב שיספק את צרכייך למשך שנים מבלי הוצאות שיווק אחרות.

רול אפ מעוצב

הכנת עבודה למתקן תצוגה

אנשי מקצוע מנוסים יוכלו לבחון את הממדים המתאימים ביותר לצורך שלך וימליצו לכם על שינויים אשר חלקם בגדר חובה וחלקם בגדר שיפור השיווק ללקוח. שינויי החובה נובעים מאילוצי ממד. לא כל מעצבי הגרפיקה בקיאים במידות של בתי הדפוס, ולכן הדפסים ימליצו לכם להגדיל את השוליים ולהקטין את הממד על מנת שכל החומר שלכם ייכנס, ללא קיטועים.
בנוסף לשינוי זה, ימליצו הדפסים על חידוד העיצוב במידה וזה מתבקש. אם הם הבחינו בפונט בלתי קריא מבחינת צבע או צורה, פונט מוסתר או כל בעיה מסוג אחר, הם ידווחו על כך ללקוח על מנת שתהיה לו הזדמנות להבהיר את הפרסום שלו ולתקנו במידה ואכן נעשו טעויות. וכמובן שניתן לחסוך זמן רב על ידי היעזרות בגרפיקאים מטעמנו!

הדפסת רולאפים

מדוע לבחור בשיא קופי

אצלנו, שיא קופי בית דפוס בתל אביב תמצא אמינות ומקצועיות, סבלנות חסרת פשרות, התאמה של מתקני תצוגה לפי צרכי הלקוח, הדפסת תמונות בגימור מושלם שימשכו את הלקוח ויתנו לך עדיפות על פני המתחרים, וחשוב ביותר – שירות מהיר ובמחירים יותר מהוגנים.

בשיא קופי תמצא את כל מה שתזדקק לו ביעילות ובקלות תוך חיסכון במשאבים לעומת בתי דפוס אחרים ובאיכות חסרת תחרות.