באנר דפוס דיגיטלי - שיא קופי

מעטפות

בתי עסקים משתמשים ברמה היומיומית בסוגים שונים של מעטפות שעל גביהן פרטי העסק, כגון: התכתבויות משפטיות, התכתבויות משרדיות, משלוח מסרים ללקוחות ולספקים, שליחה של מכתבים לקולגות ומשרדים מקבילים ועוד. מעטפה מהווה אלמנט שימושי ושיווקי ביותר עבור משרדים ולכן יש חשיבות גבוהה ביותר לעיצוב ולטיב שלהן.

כל מנהל פרסומי יודע כי בעידן שלנו כיום אין די בשיווק המסורתי. כל מנהל עסק יודע כי הייצוגיות הינה בין האלמנטים המשמעותיים ביותר בהתנהלות העסקית. באמצעות מעטפות משיגים את שתי המטרות בעלויות מינימליות. שירות הדפסת מעטפות מאפשר לבעל העסק ליהנות מלוגו איכותי המודפס על גבי כל מעטפה היוצאת מהמשרד, מפרסום שימושי ביותר ומייצוגיות בכל מסר והתכתבות של המשרד עם גורמים חיצוניים.

שימוש עסקי יומיומי

שליחת מעטפות בבית העסק הוא עניין שבשגרה, עד כדי כך שכיום כמעט ולא ניתן למצוא בתי עסק שאין להם מעטפה המעוטרת בלוגו של העסק ומכילה את פרטי העסק. מעטפות יכולות לשרת את בית העסק גם בפרסום ללקוחות חדשים וגם למעשה, לכל מי שעיניו נחשפות אליהן. באופן זה הפרסום מתבצע מעצמו ואילו בית העסק מצדו משקיע את המינימום ונהנה מהמקסימום.

בשל החשיבות הגבוהה כל כך של מעטפות עסקיות, חשוב לעבוד עם איש מקצוע המכיר את התחום אשר יכול לעצב לבית העסק לוגו מרשים ומייצג על גבי המעטפה של העסק. לא כל לוגו הינו סמליל המתאים לכל בית עסק או מכבד אותו ואת עיסוקו, לכן הפנייה אל איש מקצוע הינה הכרחית לצורך ההצלחה.

בית דפוס שיא קופי מציעים לכם הדפסת מעטפות ברמת גימור גבוהה ומשובחת, לרשותנו ניסיון רב שנים בכל הנוגע לתחום של מעטפות איכותיות לעסק, וניתן למצוא אצלנו מגוון רחב של מעטפות בגדלים וסוגים שונים.

הדפסת מעטפות

לכל בית עסק יש צורך בניירת משרדית כמו ניירות, מעטפות, מכתבים ומדבקות, חותמות של העסק או כל מוצר אשר ממותג עם פרטי החברה. מכאן באה חשיבות רבה לשירותי הדפסה באיכות גבוהה על מוצרי הניירת משרדית שתפקידה להעניק רשמיות וייצוגיות ובנוסף גם לקיחת חלק לא קטן במראה התדמיתי של החברה.

לדוגמא, שקיות של חנויות, אותן אנו אוספים כאשר אנו קונים ממוצרי החברה, הן בעלות השפעה רבה מאוד תדמית החברה ועל חווית הקנייה שלנו. דמיינו אם הייתם רוכשים בקסטרו ומקבלים שקית שקופה ללא כל מיתוג? כך גם תפקידה של הניירת המשרדית ממלאת מקום בתפקיד חשוב תדמיתי זה.

חשיבות איכות ההדפסה היא רבה משום שלעתים אם עורכים הדפסה אינה טובה יש לכך השלכה למראה ולאסתטיקה של הניירת המשרדית. חברת שיא-קופי מאפשרת פתרונות דפוס ייחודיים בהם יש צורך בכל בית עסק. הפתרונות אשר מציעה החברה הינם באמצעות שילוב של קדמה טכנולוגית עם עולם הדפוס וגיבוש תוצרים איכותיים ללקוח.

הדפסת מעטפות

הדפסת מעטפות בהתאמה אישית

בתי דפוס שיא קופי מעניקים לכל דורש שירות הדפסת מעטפות מקצועי לבתי העסק. המעטפות מעוצבות בעיצובים וגדלים שונים לפי בקשת הלקוח ומתן מענה מלא לכל צורך – עסקי או פרטי.
החברה מלווה את תהליך הפקת המוצר מהתחלה עד הסוף תוך התייחסות לפרטים הקטנים ביותר החל מהתכנון הראשוני של המוצר ושלב העיצוב עד שלב ההדפסה. הטכנולוגיה החדשנית עמה משתמשת החברה, מאפשרת קבלת תוצר מוגמר איכותי ומדויק . התהליך הינו מהיר ובעל יתרונות רבים והיתרון העיקרי הוא האפשרות לקבל תוצר סופי ברמה הגבוהה ביותר ללא פשרות.

מעטפות ממותגות

היכן כדאי להזמין מעטפות?

שיא קופי שמה לעצמה למטרה לספק פתרונות דפוס ושיווק מתקדמים, באמצעות טכנולוגיה דיגיטלית מתקדמת מהמובילות שיש בעולם. בין שירותי החברה הם הכנת ניירת משרדית כמו כרטיסי ביקור לבית העסק שמסמלים רשמיות ואת פני העסק, שקיות, חותמות ,מדבקות וגם הדפסת מעטפות, ומרכיבים רבים נוספים המצטרפים יחד ומהווים את פניה ותדמיתה של החברה.

במקרה ואתם מקימים עסק חדש או פשוט מחפשים שדרוג מרענן לניירת המשרדית שלכם כמו מעטפות, כרטיסי ביקור או כל שירותי דפוס מתקדמים, שיא – קופי מקנה מגוון רחב של פתרונות יצירתיים לעסק ותשמח להעמיד לרשותכם את המומחיות שלנו בכל הקשור להדפסת מעטפות וכל מוצר מודפס נוסף.

מעטפות מרופדות | מעטפות להזמנות | מעטפות לחתונה | מעטפות ממותגות | מעטפות מיוחדות | מעטפות צבעוניות | מעטפות מעוצבות

** אנו מבצעים גם שירותי הדפסה ועיצוב של מעטפות בהתאמה אישית לפי דרישת הלקוח.

Save

רוצה לדעת עוד?

מלא את הפרטים ונחזור אליך בהקדם      כל הזכויות שמורות CCOPY © קידום ובניית אתר | פרסום בגוגל