באנר דפוס דיגיטלי - שיא קופי

כרטיסי ביקור

מעטפות איכותיות לעסק

בתי עסקים משתמשים ברמה היומיומית בסוגים שונים של מעטפות שעל גביהן פרטי העסק, כגון: התכתבויות משפטיות, התכתבויות משרדיות, משלוח מסרים ללקוחות ולספקים, שליחה של מכתבים לקולגות ומשרדים מקבילים ועוד. מעטפה מהווה אלמנט שימושי ושיווקי ביותר עבור משרדים ולכן יש חשיבות גבוהה ביותר לעיצוב ולטיב שלהן.

כל מנהל פרסומי יודע כי בעידן שלנו כיום אין די בשיווק המסורתי. כל מנהל עסק יודע כי הייצוגיות הינה בין האלמנטים המשמעותיים ביותר בהתנהלות העסקית. באמצעות מעטפות משיגים את שתי המטרות בעלויות מינימליות. שירות הדפסת מעטפות מאפשר לבעל העסק ליהנות מלוגו איכותי המודפס על גבי כל מעטפה היוצאת מהמשרד, מפרסום שימושי ביותר ומייצוגיות בכל מסר והתכתבות של המשרד עם גורמים חיצוניים.

שימוש עסקי יומיומי

שליחת מעטפות בבית העסק הוא עניין שבשגרה, עד כדי כך שכיום כמעט ולא ניתן למצוא בתי עסק שאין להם מעטפה המעוטרת בלוגו של העסק ומכילה את פרטי העסק. מעטפות יכולות לשרת את בית העסק גם בפרסום ללקוחות חדשים וגם למעשה, לכל מי שעיניו נחשפות אליהן. באופן זה הפרסום מתבצע מעצמו ואילו בית העסק מצדו משקיע את המינימום ונהנה מהמקסימום.

בשל החשיבות הגבוהה כל כך של מעטפות עסקיות, חשוב לעבוד עם איש מקצוע המכיר את התחום אשר יכול לעצב לבית העסק לוגו מרשים ומייצג על גבי המעטפה של העסק. לא כל לוגו הינו סמליל המתאים לכל בית עסק או מכבד אותו ואת עיסוקו, לכן הפנייה אל איש מקצוע הינה הכרחית לצורך ההצלחה.

בית דפוס בתל אביב שיא קופי מציעים לכם מעטפה ברמת גימור גבוהה ומשובחת.

לרשותנו ניסיון רב שנים בכל הנוגע לתחום של מעטפות איכותיות לעסק, וניתן למצוא אצלנו מגוון רחב של מעטפות בגדלים וסוגים שונים.

כגון: מעטפות מרופדות | מעטפות להזמנות | מעטפות לחתונה | מעטפות ממותגות | מעטפות מיוחדות | מעטפות צבעוניות | מעטפות מעוצבות

** אנו מבצעים שירותי הדפסה ועיצוב של מעטפות בהתאמה אישית לפי דרישת הלקוח.

רוצה לדעת עוד?

מלא את הפרטים ונחזור אליך בהקדםכל הזכויות שמורות CCOPY © קידום ובניית אתר | פרסום בגוגל