מחברות

מחברות ספירלה

מחברות ספירלה מעוצבות בהתאם לצורך הייחודי שלכם במגוון רחב של אופציות: מחברות ספירלה מעוצבות, מחברות ספירלה ממותגות בעיצוב אישי, מחברות ספירלה בגדלים שונים: A4/A5, מחברות ספירלה כריכה קשה ועוד…

כל סוגי המחברות נעשות בהתאמה אישית על פי בקשת הלקוח וניתן לבחור פרמטרים שונים כגון: גודל, כריכה, עיצובים ייחודיים, מחיר וכדומה.

מחברות ספירלה מעוצבות וממותגות קונים רק בשיא קופי!

מחברות ספירלה נוחות לשימוש, לכתיבה ולקריאה, בשל היכולת לקפל את הכריכה שלהן ולדפדף בחופשיות בין עמוד לעמוד. מחברות ספירלה מכילות מספר יתרונות לעומת מחברות רגילות, כגון: הפרדת דפים בצורה נוחה ומהירה, עמידות דפים חזקה יותר, קריעה של כל דף בנפרד, כריכה קשה המחזיקה לאורך זמן ועוד.

מחברת ספירלה מחיר

מחירה של מחברת ספירלה נקבע רק לאחר הבנת הצורך הייחודי שלכם: הן ברמת העיצוב והמיתוג והן ברמת המחיר. בינתיים תוכלו להתרשם באתר ממספר דוגמאות של מחברות ספירלה מעוצבות וליצור איתנו קשר על מנת שנוכל להבין את הצרכים שלכם וליצור עבורכם מחברות ספירלה בעיצוב אישי המותאמות במיוחד עבורכם.

למה משמשות מחברות ספירלה מעוצבות?

מחברות ספירלה מעוצבות מכילות בתוכן גם: מחברות ספירלה ממותגות או מחברות בעיצוב אישי. לרוב השימוש במחברות הללו נעשה לצורכי מיתוג במגזר העסקי והשימוש בהן הוא יומיומי הן במשרד והן מחוצה לו. מחברות ספירלה מעוצבות יכולות גם לשמש כמתנה ממותגת ללקוחות. מחברות ממותגות משמשות גם יחידות קרביות שברצונן להטמיע את סמל היחידה בגאון על המחברת שתשמש אותם במהלך השירות. או אפילו יצירת מחברת ספירלה בעיצוב אישי כמתנה מקורית וייחודית למישהו אהוב.

אנחנו מתחייבים על שירות מהיר, אישי ומחירים משתלמים במיוחד ללא התפשרות על איכות המוצר!

מה שנשאר לכם הוא להשאיר פרטים בטופס צור קשר למטה ואנו כבר נדאג ליצור אתכם קשר בהקדם ולספק לכם את המוצר הטוב ביותר

רוצה לדעת עוד?

מלא את הפרטים ונחזור אליך בהקדם      כל הזכויות שמורות CCOPY © קידום ובניית אתר | פרסום בגוגל