כריכת עבודות

תהליך הכריכה הינו התהליך החשוב ביותר בעריכת ספרים, חוברות או עבודות. זאת משום שהכריכה היא הפנים והדבר הראשון בו אנו נתקלים כאשר אנו מתבוננים בספר או בחוברת. מטרת הכריכה בעבודה היא לשקף את הנושא ובמה מדובר ולעיתים כמו בספרים, בכריכה האחורית ניתן גם לראות הקדמה על מה הספר מדבר ומי הוא הסופר. מטרת הכריכה היא למשוך את העין, להקנות יציבות לעבודה ולתת פרטים שונים אודות תוכן העבודה. הכריכה מעניקה לעבודות מראה רשמי ומהודר, מראה בו ניכרת ההשקעה הרבה. כאשר אנו כורכים את העבודה אנו יודעים שכריכה טובה ואיכותית תשמר את העבודה לאורך זמן רב ללא כל פגם.

שיא קופי- פתרונות דפוס ושיווק דיגיטליים

בתי דפוס “שיא – קופי” הינם חברה אשר מתמחה בהענקת פתרונות דפוס ושיווק דיגיטליים לכל לקוח פרטי או עסקי. אחד מהפתרונות של החברה הוא כריכת עבודות, הכריכה נעשית בתהליך מבוקר וברמה הגבוהה ביותר שמבטיחה איכות ללא כל פשרה. האיכויות של שירותי החברה השונים, באות לידי ביטוי במכשור חדיש ומתקדם והמוביל בעולם, אמצעים טכנולוגיים חדישים ומתחדשים כל עת, אשר מבטיחים יכולת גבוהה של עבודות דפוס ומתן מענה רחב לבקשות שונות של כל לקוח. אנו דוגלים באמונה כי לכל בקשה קיים פתרון ואין הסתפקות רק בפתרון, אלא גם פתרון טוב ואיכותי שמשרת כל לקוח לזמן רב.

כריכת עבודות

שירותי שיא קופי

ניתן לבחור בין סוגים שונים של כריכות ולמטרות שונות. ניתן לבצע כריכת עבודות אקדמיות בסוגים שונים עם הדפסה דיגיטלית בצבעי שחור לבן ובצבעים מלאים, אשר מקנים לכריכת העבודה מראה יפה מהודר וססגוני במיוחד. את סוג הכריכה מאוד חשוב להתאים לסוג התוכן, אם מדובר בעבודה – רצוי כריכה קלילה וכמובן בעלת מראה אחיד אסתטי ופחות ססגוני.

אם הנכם זקוקים לייעוץ והכוונה בכל דבר הקשור לפתרונות דפוס ושיווק שונים וכריכת עבודות בפרט, לחברת “שיא – קופי” יש את מיטב היועצים, מומחים ואנשי הצוות אשר ישמחו לעמוד לרשותכם בכל פניה ודרישה ויעזרו לכם בהתאמת השירות לפי הצורך שלכם. בנוסף, תוכלו להיעזר בשירותי העיצוב והגרפיקה שבחברה, דבר שיעזור בתהליך ההפקה של העבודה, ספר או החוברת.

פנו אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם.