טפטים בעיצוב אישי לבית ולעסק

בשנות השבעים טפטים שימשו כנוף ילדותינו, בשנות התשעים קילפנו אותם והבטחנו שלא עוד. כמו הרבה דברים גם הטפט חוזר, ובגדול עם שינויים. את הטפטים הסטנדרטיים מחליפים טפטים בעיצוב אישי. המתאימים לבית או למשרד. בשנים האחרונות, ההיצע והשפע החלו ללמד אותנו שישנם פתרונות קלים וזולים מאשר בימים עברו. אחד הפתרונות האלו הוא טפטים. רוצים לדעת למה? הצטרפו אלינו לקריאה נעימה וקלה אודות טפטים.

טפטים הם בעצם סוג של מדבקת חיפוי המולבשת על הקיר והופכת להיות חיפוי הקיר. טפט לקיר או מדבקות לקיר, מכסות את מה שקורה בקיר עצמו ופותרות את הצורך בטיפול ותיקון הקיר. אין ספק שיש עדיין לבצע תיקונים וסתימת חורים על מנת, שהטפט יונח היטב ולכן ההמלצה היא לבחור ולהסתייע בבעל מקצוע, העוסק בהדבקת טפטים ויודע לבצע זאת באופן מקצועי וכזה שיחזיק מעמד לטווח הרחוק.

למה טפטים משמשים?

טפטים משמשים כחיפוי קיר ויכולים להוות “קיר חדש” וכזה שלא עולה הון תועפות ובעל מראה נועז יותר שכן ניתן לבחור טפטים שהם ממש תמונה ובהתאמה אישית. מדבקות קיר הם חיפוי מושלם מכל הבחינות עבור קיר וכזה, שיכול לשנות את המראה בהינף יד.

טפטים מעוצבים

למה כדאי להשתמש בטפטים?

הסיבות לשימוש בטפטים הם כה רבות אך החשובות מביניהן באות לידי ביטוי במהירות בה הטפט מודבק והקיר הופך להיות חדש ומיוחד, העלויות הזולות אל מול האלטרנטיביות הקיימות וגם המודולריות שבה ניתן פשוט לשנות טפט בכל זמן שרוצים מבלי לחשוב פעמיים ולהיכנס להרפתקאות כלכליות גדולות.

מה היתרונות שלהם?

היתרונות של טפט קיר או מדבקות לקיר הם זהים לסיבות מדוע כדאי להשתמש בהם ובנוסף ישנו היתרון החשוב ביותר והוא היכולת להתאים את הטפט ולייצר בעצם טפט בעיצוב אישי, בין אם זו תמונה מטיול, שאתם אוהבים לבין טקסטורה מיוחדת שאתם רואים בוויז’ן שלכם.

האם טפטים מתאימים גם לעסקים?

התשובה לשאלה זו היא יותר מברורה וחד משמעית והיא: בהחלט כן! טפט לעסק הוא פתרון נהדר לכל עסק אשר מוקם בחלל כלשהו ורוצה לעצבו כשלו מבלי להוציא המון כסף על חלל שהוא לא עתיד להישאר בו הרבה זמן. כמו כן, טפט לעסק יכול לייצר מראה נהדר לעסק המקבל לקוחות ורוצה להרשים אותם.

טפטים לעסקים

מה חשוב בטפטים?

החשיבות מעבר לנראות ואיכות הטפט עצמו היא גם באופי ההתקנה וההדבקה שלו. כולנו מכירים את בועות האוויר ואת הטפטים המתקלפים בצדדים, אותם פגמים המשווים לטפט מראה לא טוב בתוך זמן קצר. על מנת למנוע זאת, חשוב לאפשר לבעל מקצוע מקצוען ובעל ניסיון להתקין את הטפט ולא לנסות לחסוך בנושא זה שכן, עמידות הטפט נמדדת גם באופי ורמת המקצועיות בה הוא הודבק.

טפטים בעיצוב אישי לבית

הרעיון הוא פשוט. להשתמש בתמונה, באיור במקום לצבוע את הקיר בצבע סטנדרטי. השימוש הנפוץ ביותר הוא בחדרי ילדים. התמונה יכולה להיות צילום מקצועי שצילמתם, איור מספר ילדים, תמונה ממאגרי תמונות, עיצוב/ציור.

טפטים בהתאמה לעסקים

משרדים של פעם היו קירות לבנים. עם השנים התקדמו והפכו למעוצבים וחדשניים. בשנים האחרונות משרד,מכל סוג שהוא, זוכה לעיצוב. בנוסף עיצוב הקירות משדרים אמירה. תלוי במה המשרד עוסק. רואי חשבון, עורכי דין, אדריכלים ועוד.

טפט בעיצוב אישי

טפטים עם נגיעה אישית

אפשר להשתמש בטפטים מודפסים מראש ולהוסיף טקסטים ואיורים בנגיעה אישית.

מדבקות קיר בהתאמה אישית לבית ולמשרד

אפשר להשתמש גם במדבקות קיר עם איור, כיתוב, לוגו וכדומה.

לסיכום, טרם אתם רצים לחנות ומזמינים צבעי או מחליטים לבנות קירות חדשים מגבס, עצרו רגע ובחנו את אופציית הטפטים. מדובר בפתרון יעיל, זול והעיקר מהיר אשר יעניק לקיר שלכם חיפוי מושלם בקלות וביעילות.

רוצה לדעת עוד?

מלא את הפרטים ונחזור אליך בהקדם      כל הזכויות שמורות CCOPY © קידום ובניית אתר | פרסום בגוגל