ספרים

הדפסת ספרים

בית דפוס שיא קופי מתמחה בעל ניסיון רב בתחום הדפסת ספרים וכמו כן בתחום עיצוב ספרים. מלאכה זו הינה מלאכה מורכבת ומיוחדת המצריכה רמה גבוהה ביותר של ידע, ציוד מקצועי ואיכותי, תוך כדי ירידה לפרטים הקטנים ביותר, והכי חשוב אהבה רבה למקצוע שבו יש לנו את הזכות להעניק לכם מוצר בעל השפעה תרבותית רבה.

בית דפוס שיא קופי מתמחה בתחום הדפסת ספרים מכל הסוגים – ספרי אומנות, ספרי קודש, ספרי שירה, ספרי חיים ועוד, צרו איתנו קשר ואנו נדאג לחזור אליכם בהקדם.

הדפסה על ספרים

הטכניקות בהם אנו משתמשים על מנת לבצע הדפסה על ספרים על הצד הטוב ביותר היא הדפסה דיגיטלית והדפסת אופסט.
שתי אופציות אלה הינן עקריות משום כלכליותן על פי כמות וגודל ההדפסה הנדרשת.

מפליא לגלות כמה רבים כותבים אל המגירה ומבטיחים שיום אחד יוציאו ספר. אין ספק כי הוצאת ספרים הינה חוויה מרגשת ביותר ויחד עם זאת מעטים כל כך מגשימים את חלומם. הדפסת ספרים הינה בין הפעולות אשר יכולות לשמח אדם ולהעשיר אותו יותר מכל, במיוחד כאשר הספרים יוצאים לאור ומועברים לחנויות למכירה.

ישנן כמה אופציות כיום של הדפסת ספר. ברוב המקרים, כותבי הספרים מחפשים אחר מוציא לאור אשר יישא את ההוצאות להדפסת הספר בעצמו וייקח את החסות על הכותבים. במקרים אחרים, כותבים מוכרים את ספריהם בעלויות נמוכות ביותר על מנת לכסות על ההוצאה בלבד. ישנם מקרים בהם כותבי ספרים משווקים לחנויות ספרים באופן עצמאי בהתבסס על הון קיים.

מימון של הדפסת ספר בשנים האחרונות מתאפשר גם באמצעות בקשת תרומות ואיסוף כספים המועברים באמצעות האינטרנט, כאשר כותב הספר פותח מיזם מיוחד ומבקש את עזרת הגולשים. במקרים רבים אכן מוענקת עזרה משמעותית הודות לתרומות המצטברות בקופת המיזם. כך או כך, הדפסת ספרים היא אינה עניין של מה בכך וחשוב ביותר למצוא את בית הדפוס המתאים ביותר למטרה – מבלי להתפשר על איכות הדפוס או על המחיר הרצוי. חשוב ללוות את בית הדפוס שכן הדפסת ספרים כוללת לא מעט פרמטרים ומשתנים. חשוב לערוך תיאום ציפיות עם בית הדפוס טרם תחילת העבודה.

רוצה לדעת עוד?

מלא את הפרטים ונחזור אליך בהקדם      כל הזכויות שמורות CCOPY © קידום ובניית אתר | פרסום בגוגל