באנר דפוס דיגיטלי - שיא קופי

דפוס דיגיטלי

בעזרת דפוס דיגיטלי מתקדם ופתרונות האון ליין שלנו ברשת, עבור חברות וארגונים, מעניקים דרך מאוד יעילה לערוך, לנהל ולהזמין חומרי דפוס ושיווק דרך האינטרנט.

אנו – בית דפוס תל אביב שיא קופי מייצרים אתר אינטרנט המותאם באופן אישי עבורכם וממותג על פי הדנ”א של ארגונכם. אתר זה מאפשר למשתמשים רבים – בכל מקום בעולם ובכל זמן – גישה מיידית ומבוקרת לקטלוג של תבניות ממותגות עבור חומרי דפוס דיגיטלי.

הקטלוג שהופק באמצעות הדפסה דיגיטלית יכול להציג פריטי ניירת משרדית (כגון: נייר מכתבים, כרטיסי ביקור ופנקסים), חומרי מצגות וקד”מ ופרטי מידע משתנה (כגון דיוור ישיר).

לארגונים בעלי סניפים רבים או מחלקות רבות, פתרון זה של הדפסה דיגיטלית מאפשר לשמור על אחידות המיתוג של הארגון בכל “חלקיו המפוזרים”.

בזכות השליטה המבוקרת של ראש הארגון, ניתן לקבוע מראש באופן מדויק את סוג הגישה שתהיה לכל משתמש, יכולת העריכה וחופש ההזמנה של דפוס דיגיטלי דרך אתר זה.

בעזרת מספר צעדים פשוטים, כל משתמש “מורשה” יכול לייצר הזמנה עבור חומר שהודפס באמצעות הדפסה דיגיטלית אשר תמיד מותאמת לקווי היסוד של מותג הארגון. הזמנה זו תתקבל באופן אוטומטי, תעבור אישור, תודפס ותסופק אל המשתמש במחיר, שנקבע מראש.

פתרון זה מספק עבורכם:

  • שמירה על מיתוג אחיד – שמירה קלה על קווי היסוד של המיתוג לאורך כל הרבדים של הארגון, גם כאשר ישנם שינויים ועדכונים במיתוג.
  • פשטות – אמצעי יעיל וקל מאוד לניהול הדפסות דיגיטליות ולקיצור תהליכי ההזמנות וההגהות.
  • גמישות – ניתן להזמין פרטי דפוס דיגיטלי בקלות, און ליין, בזמן שנוח לכם.
  • ללא אחסון – ניתן להזמין את הכמות הרצויה לכל סניף או מחלקה ללא צורך באחסון כמויות גדולות במקום מרכזי אחד. קיצור משמעותי בזמן האספקה.
  • חסכון בעלויות – אמצעי המאפשר לשלם רק על מה שצריך, מתי שצריך ובכמות שצריך.
  • פרסונליזציה – דפוס דיגיטלי מאפשר לכם להזמין קטלוג המותאם לכל לקוח ולקוח – שיפור בתהליך המכירה וחסכון בעלויות.

רוצה לדעת עוד?

מלא את הפרטים ונחזור אליך בהקדם      כל הזכויות שמורות CCOPY © קידום ובניית אתר | פרסום בגוגל