דף אור

הדפסת חומר מכל סוג על דף אור יקר נוצץ ומבריק

מדוע דף אור דווקא? הרי בתי דפוס איכותיים מתאפיינים במספר קריטריונים חשובים, אשר חשוב לדעת ולהפנים. לפני שנצלול לרזולוציות המקצועיות הקשורות לענף הדפוס – להלן מוסר השכל קצר:
כאשר אנשים עוסקים באומנות, כולל בציפייה לקבל עבודת דפוס אומנותית, הם מעוניינים שיאהבו אותם ויעריכו את מה שהם עשו: יגידו מילה טובה על הגרפיקאי, וישדרו שהכל בסדר. חשוב לדעת שבתי דפוס רבים עושים זאת על מנת למכור! הם לעולם לא יגידו לכם את האמת שלא נעים לשמוע, תוך חשש מהפסד מכירה. נכון, איכות השירות חשובה ובלעדיה לא תתכן מכירה, אולם ללא ביצוע תיקונים לפני ההדפסה היא תהיה ממוצעת ולא תמשוך קהל. להלן מקרה מבחן שמציג כיצד האחריות של הדפסים בבית הדפוס / מכון העתקות הפכה פרויקטים ממוצעים להדפסות דף אור יקרות של ממש.

 כרטיס ביקור מודפס על גבי דף אור

מעשה בכרטיס ביקור שהפך למקצועי ביעף

רצינו לשתף אתכם במקרה בו אדם שעסק באומנות במה הגיע לבית דפוס כלשהו ואף התגאה בפני המנהל שהוא עיצב לבד את הגרפיקה. “איזה כיף הוא הולך להחמיא לי” הוא בוודאי חשב לעצמו. המנהל בחן את הגרפיקה, ראה שהוא כלל לא הכין שוליים והתוצאה הסופית היא בסכנת חיתוך, וקרא לגרפיקאי שהוא מעסיק שהוסיף אינספור הערות על הפונטים והעיצוב. בשל הסימפטיה שהם רכשו ללקוח הם הסכימו לערוך בעצמם את עבודות הגימור ולא לשלוח אותו לביתו מאוכזב. התוצאה הייתה מעל למצופה. האיורים שבחר אומן הבמה נשארו כשהיו וגם המבנה, אבל אופן הגשת הפונטים, הגדלת המרווחים ואיוורור הצבעים פשוט היו 10 רמות למעלה. הוא בחר להדפיס כמות כרטיסים גדולה ושילם מחיר מעט יקר. ההרגשה הכללית הייתה שמחה המעורבת במעט דכדוך, משום שהוא הוציא יותר ממה שהתכוון לשלם מראש.

נייר מכתבים מודפס על גבי דף אור

לא עבר יום והוא נזכר שבעבר – הוא התנדב בקהילה של אוטיסטים לקראת קבלת מלגת לימודים, ואחד החניכים שלו הועסק במשרה זוטרה בבית דפוס כטלפן. העבודה הוענקה לחניך הודות למאמציו כחונך, והוא החליט לשלוח את הגרפיקה שהכין לביקורת שנייה אצל הדפס שקלט את חניכו לעבודה. הדפס הוקיר לו תודה, הסכים להדפיס לו 500 כרטיסים ובמחצית המחיר ששילם בבית הדפוס הקודם. כשהוא הסתכל על הגרפיקה שלו מודפסת חשכו עיניו. לא היה לו האומץ לבקר את הבעלים בשל אי הנעימות שבהעסקת החניך במקום. הוא קם ועזב. רק אז הוא העריך את העבודה המקצועית באמת, וללא מרמה ועיגול פינות, של בית הדפוס שביקר אותו: כעת, הוא ידע מהו דף אור באמת.

מדוע לבחור בשיא קופי?

יצויין כי אף אחד מבתי הדפוס מהסיפור לעיל אינם מקבוצת בתי דפוס שיא קופי, אבל – שיא קופי מתחייבת לשילוב של שתי התכונות החיוביות של כל אחד מהם: היא תהיה מקצועית ומדוקדקת כמו בית הדפוס מהפסקה הראשונה שבפרק הקודם במאמר, ותמסור את הערותיה ללקוח על טהרת השירות, ברוך ובתחושת הערכה וסיפוק. הלקוח גם ייצא בהרגשה טובה וגם ינחיל לעצמו עבודה מקצועית וחסרת פשרות.
לפרטים נוספים אודות הדפסה איכותית על גבי דף אור, צרו קשר עם שיא קופי!