דוחות כספיים

כנראה שאין דבר אשר מציג את סיפור החברה שלך באופן כה מקיף כמו הדו”חות הכספיים השנתיים שלך. יצירה, הפקה והדפסה של דו”חות שנתיים מוצלחים הינם פרויקט תקשורתי חשוב מאוד בכל ארגון. לא רק בארגונים גדולים אלא גם בארגונים קטנים.

דו”חות כספיים שנתיים הינם כלי תקשורתי עוצמתי. לעיתים הם הכלי החשוב ביותר בתמיכת המיתוג הארגוני, בזהות שלו ובתקשורת השיווקית של הארגון כולו.

אנו בית דפוס שיא קופי בעלת ניסיון של עשרות שנים בעיצוב, הפקה והדפסה של דו”חות כספיים שנתיים לארגונים מלכ”רים ולארגונים עסקיים. לאורך השנים סיפקנו מענה לחברות רבות והדפסנו עבורם מאזנים, תשקיפים ודו”חות לבורסה.

בזכות הערכים שלנו (דיסקרטיות, עמידה בלוחות זמנים, חוסר פשרה באיכות ההדפסה), צוות העובדים המקצועי שלנו והיכולת שלנו לתת מענה מלא בכל שלבי הפרויקט (הכל תחת קורת גג אחת) – תוכל להיות בטוח כי נייצר עבורך את הדו”חות הכספיים באיכות ובמהירות הגבוהים ביותר שיש.

להבדיל מבתי דפוס אחרים, הפועלים בשוק הישראלי כיום, אנו מסוגלים להעניק עבורכם שירות עסקים און ליין. בעזרת שירות זו נבנה עבורכם פורטל אינטרנטי דיסקרטי– דרכו תוכלו להוסיף בקלות את הנתונים, לעדכן אותם, לשמור על העיצוב המותגי שלכם ולזרז את תהליכי הפקת הדו”חות הכספיים שלכם.

אנו גאים ביעילות ובמקצועיות שלנו, ועומדים מאחורי העבודה שלנו עם 100% הבטחה לשביעות רצונם המלא של הלקוחות שלנו.

רוצה לדעת עוד?

מלא את הפרטים ונחזור אליך בהקדם      כל הזכויות שמורות CCOPY © קידום ובניית אתר | פרסום בגוגל