גרפיקה

לקוחות רבים אומרים לעצמם: “מי זקוק לגרפיקאי מקצועי? נעלה תמונה שקשורה למוצר שלי, נרשום כמה מילים ויהיה בסדר…” – אז זו הנקודה: לא יהיה בסדר. מבחינת האדם שניתן לו המוצר המודפס – וסביר להניח שמדובר באדם עסוק כמוכם – הגרפיקה תשחק תפקיד מפתח באפקט שיהיה למסר שלכם.

לא חייב להיות קשר לתחום העיסוק של אותו אדם. ולא חובה שקיים פרזנטציה נרחבת. לפעמים – תמונה אחת שווה אלף מילים והגרפיקה תהפוך אותן לאלפי מילים נוספות.

גרפיקה ככלי ליצירת עניין

כפי שצוין לעיל, הגרפיקה היא כלי יישומי ליצירת עניין. היא מביעה את מה שאתם רוצים – למי שאתם מכוונים, אך חשוב העברת המסר תיעשה בדגש על התמונה והמרקם הגרפי האומנותי – יותר מאשר המילה הכתובה. גם כאשר אתם כותבים את הטקסט, חשוב להקפיד על אופן הכתיבה הן מבחינת תמצות והן מבחינת המראה של הפונטים, או בעגה המקצועית – טיפוגרפיה.

גרפיקה לרולאפ

חשיבות הטיפוגרפיה בכתובים

הטיפוגרפיה היא אחד הנדבכים החשובים בתחום כמו גרפיקה לעבודות דפוס. סוג הפונט בו אתם משתמשים קשור קשר בלתי אמצעי לתוכן ולאפקט שלו. מייקרוסופט לא סיפקה לכם את הפונט שלדעתכם יבטא את מה שתצטרכו? פנו לגרפיקאי מקצועי, אשר עובד עם תוכנות ייעודיות לבניית פונט אישי במיוחד בשבילכם! בכל מקרה, חשוב שהטיפוגרפיה תבטא את הרצון האומנותי שלכם במאת האחוזים ללא כל התפשרות, על מנת שהלקוח יבין לאן נושבות הרוחות בטרם מתחיל לקרוא את הכתוב בכרטיס.

עם גרפיקה מוכנה אפשר להתחיל לעבוד

כאשר יש לכם גרפיקה באיכות – ניתן להתחיל לעבוד על הפרויקט שלכם מבחינת הדפוס: להדפיס באמצעות דפוס דיגיטלי, להדפיס פלקטים על נייר כרומו, להדפיס כרטיסי ביקור על נייר קרטון משובח ויוקרתי, ועוד. בנוסף, יבוצעו מניפולציות דפוס על הגרפיקה, אשר יתרמו לאין ערוך למוצר יפה יותר, מזמין יותר – כזה שימשוך עוד לקוחות רבים לעסק שלכם.

גרפיקה היא חלק בלתי נפרד מרוב מוצרי הדפוס, אם גם אתם מתעניינים בשירותי דפוס חסרי פשרות, שיא קופי בית דפוס תל אביב מציעה את שירותיה באיכות חסרת תקדים. על מנת שעבודת הדפוס אכן תישא פרי ותמשוך קהלי יעד רבים, חשובה מאד איכות הגרפיקה שעל מוצר הדפוס.
למידע נוסף על הדפסת גרפיקה צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם!