רולאפ

רול אפ הינו מתקן תצוגה / שלט פרסום נייד העשוי נייר מבריק המותקן על עמוד מתקפל מסיבי, המאפשר פתיחה וסגירה בצורה קלה ופשוטה.

בסיס של רול אפ איכותי עשוי ממתכת חזקה ועמידה למדי, ומוכנס לתוך תיק איכותי. השילוט המודפס על גבי רול אפ הינו שילוט צבעוני בעל צבע מלא עם ציפוי השומר על איכות הרול אפ ומאריך את ימיו.

אנו בית דפוס בתל אביב שיא קופי מציעים לכם מגוון רחב של רולאפים ומתקני תצוגה המתאים לכל בית עסק ולכל מטרה כגון: לתערוכות, לכנסים, לאולמות תצוגה, לדוכני טעימות ועוד.

אתם מוזמנים להשאיר פרטים בכל הנוגע למוצרי רול אפ ואנו נדאג לחזור אליכם בהקדם.

כנסים וימי עיון הינם בין אפיקי השיווק ואפשרויות הפריצה המשמעותיות ביותר של עסקים. בכנסים בינלאומיים וכנסים עסקיים אליהם מגיעים רבים מהמקצוענים בתחום ניתן ליצור קשר עם סוכנים חדשים ועם קולגות בתחום, לפתח שיחה עם אנשי מפתח רלוונטיים ולהרחיב את הקשרים עם גורמים חשובים.

רול אפ – נוכחות באירועים

גם כאשר מדובר בכנס ללקוחות אזי חשוב ביותר להראות נוכחות. נוכחות זו תמקם את העסק בתודעתם של הצרכנים ותחזיר אותם אל בית העסק כשיזדקקו לשירותיו. יחד עם זאת, לא תמיד קל להבחין בעסקים שונים בכנסים גדולים ובאירועים המוניים אלו בשל מספר האנשים המרובה. על מנת למשוך את תשומת הלב הנדרשת חשוב להשתמש באמצעים המתאימים. רול אפ הינו אמצעי פרסומי יעיל ואיכותי המושך תשומת לב בצורה משמעותית מחד ומאידך משדר יוקרה ומקצועיות. אין ספק כי רולאפים הם בין האפשרויות היעילות ביותר עבור כל בית עסק בכל תחום שהוא.

רולאפים ומתקני תצוגה יעילים לא רק לכנסים. למעשה, ניתן להציבם בקניונים ומחוץ לחנות, בירידים ובכל המושך את העין. לא תמיד השלט של החנות מספיק על מנת למשוך את תשומת לבם של העוברים והשבים. באמצעות רול אפ ניתן למשוך את העיניים של לקוחות פוטנציאליים וליצור פרסומת מרשימה ואפקטיבית. חשוב לפנות אל מעצב מקצועי על מנת לעצב את הפרסומת המתאימה ביותר עבור בית העסק. כאשר העיצוב יהיה מרשים וברמה גבוהה, ניתן יהיה למעשה לעשות שימוש במתקן רול אפ בכל כנס ואירוע.

רוצה לדעת עוד?

מלא את הפרטים ונחזור אליך בהקדם

כל הזכויות שמורות CCOPY © קידום ובניית אתר | פרסום בגוגל