פולדרים

פולדרים

פולדר הינה מילה בלועזית שפירושה בעברית תיקיה כרוכה, הניתן לאחסן בה דפי מידע, וחומרים המציגים את בית העסק, הארגון או החברה בה אתם עובדים.

פולדר שהוכן בצורה טובה יכול בהחלט לקדם היטב את העסק שלכם. השימוש ב- פולדרים ממותגים נהוג לרוב בפגישות, אירועי יחצנות וכנסים. במידה ואתם מעוניינים להותיר רושם ראשוני מוצלח – תיקיות כרוכות וממותגות לעסק, כאלה שהוכנו כראוי, יתנו מענה מושלם לכך.

אנו בית דפוס שיא קופי מציעים לכם שירותי עיצוב והדפסת פולדרים ממותגים ואיכותיים שייתנו לכם מענה מושלם בכל הנוגע להותרת רושם ראשוני כראוי וכמובן לשם אחסון דפי מידע בצורה נוחה וקלה.

להזמנת עיצוב והדפסת פולדר, אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ואנו נחזור אליכם בהקדם.

שם המשחק הפרסומי בשנים האחרונות הוא מיתוג. לאחר שכבר רבים הבינו כי התחרות על המחיר יכולה לשחוק את העסק עד דק ולמעשה ישנם אינספור מוצרים המגיעים כולם באופן דומה זה לזה, החלו בתי העסק השונים לפתח לעצמם זהות ייחודית משלהם. בעידן זה, בו צרכנים מפתחים רגשות למותגים המועדפים עליהם, מיתוג הינו שם המשחק עבור מי שרוצה להצליח לטווח הארוך.

מיתוג מתקיים באמצעות מוצרים שונים עליהם מודפס לוגו החברה כמו פולדרים. אין ספק כי המיתוג יכול להיות מוצלח יותר או פחות ופעמים רבות מדובר באיכות ההדפסות ובאיכותו של הלוגו המייצג את החברה. את הלוגו מדפיסים על אלמנטים שונים ושימושיים ביומיום וכאשר הלוגו מודפס על פולדר למשל, הוא חודר הרבה יותר טוב לתודעה של הלקוחות.

יעילות הפרסום

פולדרים משמשים רבים לתיוק של ניירת משרדית ולשימושים משרדיים אחרים. היתרון הגדול של פולדר ממותג הינו האפשרות לחדור לתודעה של הצרכן כשהוא בלי הגנות ולא אוטם את עצמו למסרים פרסומיים. כאשר הלוגו מייצג היטב את החברה וממוקם באופן ניכר לעין ובולט, הלקוח למעשה מטמיע אל זכרונו את המראה של הלוגו (או המסר השיווקי, תלוי מה מודפס) וכאשר הוא נתקל בו, הוא יכול לזהות אותו טוב יותר ואף לפתח כלפיו רגשות של ביטחון. לפיכך, הדפסה ממותגת על גבי פולדרים יכולה להיות החלטה מעולה עבור הארגון ומיתוגו.

רוצה לדעת עוד?

מלא את הפרטים ונחזור אליך בהקדםכל הזכויות שמורות CCOPY © קידום ובניית אתר | פרסום בגוגל