מחברות

מחברות ספירלה

מחברות ספירלה ממותגות קונים רק בשיא קופי! 

אנו מספקים מחברות ספירלה מעוצבות בהתאם לצורך הייחודי שלכם במגוון רחב של אופציות: מחברות ספירלה זולות, מחברת ספירלה a5, מחברת ספירלה כריכה קשה, מחברת ספירלה קטנה ועוד… כל סוגי המחברות נעשות בהתאמה אישית על פי גודל, כריכה, עיצובים ייחודיים, מחיר וכו’…

מחברות ספירלה נוחות לשימוש, לכתיבה ולקריאה, בשל היכולת לקפל את הכריכה שלהן ולדפדף בחופשיות בין עמוד לעמוד. למחברות ספירלה ישנם מספר יתרונות לעומת מחברות רגילות, כגון: דפים מופרדים, עמידות הדפים חזקה יותר, קריעה של כל דף בנפרד, כריכה קשה ועוד.

כריכת ספירלה מחיר

מחירה של כריכת ספירלה או מחברת ספירלה ממותגת נקבע רק לאחר הבנת הצורך הייחודי, כך שכל מה שנשאר לכם זה להתרשם ממספר הדוגמאות המצומצם שך מחברות ספירלה מעוצבות שעלה באתר וליצור איתנו קשר להבנת הצרכים שלכם וליצירת מחברות ספירלה בעיצוב אישי.

אנחנו יכולים להתחייב על שירות מהיר, אישי ומחירים משתלמים במיוחד ללא התפשרות על איכות המוצר!

אז – צרו אתנו קשר ונעזור לכם בטלפון : 03-6210220

למה משמשות מחברות ספירלה מעוצבות?

מחברות ספירלה מעוצבות מכילות בתוכן גם: מחברות ספירלה ממותגות או מחברת בעיצוב אישי. לרוב השימוש במחברות הללו נעשה לצורכי מיתוג במגזר העסקי והשימוש בהן הוא יומיומי הן במשרד, מחוצה לו וגם כמתנה ממותגת ללקוחות. מחברות ממותגות גם משמשות יחידות קרביות שברצונן להטמיע את סמל היחידה בגאון על המחברת שתשמש אותם במהלך השירות. או אפילו יצירת מחברת ספירלה בעיצוב אישי כמתנה מקורית וייחודית למישהו אהוב.

רוצה לדעת עוד?

מלא את הפרטים ונחזור אליך בהקדםכל הזכויות שמורות CCOPY © קידום ובניית אתר | פרסום בגוגל