פולדרים

פולדר הינה מילה בלועזית שפירושה בעברית תיקיה כרוכה. בתוך פולדר ניתן לאחסן דפי מידע, וחומרים שמציג בית העסק, ארגון או החברה בה אתם עובדים.

פולדר שהוכן בצורה טובה יכול בהחלט לקדם היטב את העסק שלכם, שימוש נפוץ של פולדרים או בפגישות, אירועי יחצנות וכנסים. במידה ואתם מעוניינים להותיר רושם ראשוני מוצלח – פולדרים שהוכנו כראוי יתנו מענה מושלם לכך.

אנו בית דפוס שיא קופי מציעים לכם פולדרים מעוצבים ואיכותיים שייתנו לכם מענה מושלם בכל הנוגע להותרת רושם ראשוני כראוי וכמובן לשם אחסון דפי מידע בצורה נוחה וקלה.

להזמנת פולדרים, או לחלופין להזמנת שירותי עיצוב פולדרים אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ואנו נחזור אליכם בהקדם.

» להמשך קריאה

שם המשחק הפרסומי בשנים האחרונות הוא מיתוג. לאחר שכבר רבים הבינו כי התחרות על המחיר יכולה לשחוק את העסק עד דק ולמעשה ישנם אינספור מוצרים המגיעים כולם באופן דומה זה לזה, החלו בתי העסק השונים לפתח לעצמם זהות ייחודית משלהם. בעידן זה, בו צרכנים מפתחים רגשות למותגים המועדפים עליהם, מיתוג הינו שם המשחק עבור מי שרוצה להצליח לטווח הארוך.

מיתוג מתקיים באמצעות מוצרים שונים עליהם מודפס לוגו החברה. אין ספק כי המיתוג יכול להיות מוצלח יותר או פחות ופעמים רבות מדובר באיכות ההדפסות ובאיכותו של הלוגו המייצג את החברה. את הלוגו מדפיסים על אלמנטים שונים ושימושיים ביומיום וכאשר הלוגו מודפס על פולדר למשל, הוא חודר הרבה יותר טוב לתודעה של הלקוחות.

יעילותו של פרסום על פולדרים

פולדרים משמשים רבים לתיוק של ניירות ולשימושים משרדיים אחרים. היתרון הגדול של פולדרים ממותגים הינו האפשרות לחדור לתודעה של הצרכן כשהוא בלי הגנות ולא אוטם את עצמו למסרים פרסומיים. כאשר הלוגו מייצג היטב את החברה וממוקם באופן ניכר על כל פולדר, הלקוח למעשה מטמיע אל זכרונו את המראה של הלוגו (או המסר השיווקי, תלוי מה מודפס) וכאשר הוא נתקל בו, הוא יכול לזהות אותו טוב יותר ואף לפתח כלפיו רגשות של בטחון. לפיכך, הדפסה על פולדרים יכולה להיות החלטה מעולה עבור הארגון ומיתוגו.

» לסגירה