ניירת משרדית

כרטיסי ביקור, פנקסי חשבוניות וקבלות, ניירות מכתבים, מעטפות, מדבקות, שקיות, חותמות או כל מוצר דפוס ממותג אחר. חברת שיא קופי מעניקה פתרונות דפוס לכל צרכיי מוצרי הדפוס להם זקוק בית העסק.

ניירת משרדית הינה חוליה חשובה במבנה התדמיתי של הארגון. אלו הם הכלים השיווקיים הבסיסיים ביותר של הארגון והם חייבים להיראות טוב, בקו ממותג אחיד ובאיכות גבוהה. הם משקפים את רצינות הארגון ואת האופן בו הוא מתייחס אל עצמו ואל לקוחותיו. הם משדרים את המסר הפרסומי והשיווקי של הארגון בפני הלקוחות ומעצימים עם הזמן את המיתוג של הארגון.

הניסיון הרב והיכולות הטכנולוגיות המשוכללות של חברת שיא קופי בעולם הדפוס, מעניקות לנו את היכולת לתת לכם מענה לכל רעיון או בקשה, בכל השלבים: בשלב התכנון הראשוני, שלב העיצוב או שלב ההדפסה.

במידה והנכם בונים עסק חדש או מחדשים את המיתוג הקיים, תוכלו להיעזר בשירותי הגרפיקה שלנו ולעצב לוגו וקו מיתוגי חדש לעסק שלכם. אנו נשב אתכם ביחד עם אחד הגרפיקאים שלנו, נתאם ציפיות ונקבע ערכת עיצוב המתאימה לכם ולצרכים העסקיים שלכם.

ביכולתנו לייצר עבורכם את מוצרי הדפוס השונים בגדלים שונים, בחיתוכים צורניים מקוריים (שטנץ), על גבי ניירות מיוחדים וכן בהדפסות ייחודיות (למשל בהטבעות של צבעי זהב או כסף).

» להמשך קריאה


ניירת משרדית הינה בין האלמנטים המהווים נכסים  של ממש לבית העסק. בין אם מדובר בחוזה חתום עם לקוח, בין אם מדובר במסמך הצהרת כוונות, בין אם מדובר במסמך בעל כוונות משפטיות או כל אלמנט משמעותי אחר – הניירת המשרדית חייבת להישמר בצורה מתאימה המאפשרת שליפה של המידע בכל עת והגנה עליו מם=פני קוראים לא רצויים.

הניירת המשרדית הינה למעשה בין הגורמים הראשוניים ביותר המייצגים את בית העסק מול גורמים חיצוניים. ניירת משרדית נשלחת אל מחוץ למשרד לצורך העברת מסרים שונים, לצורך בקשות תשלום, התכתבויות עסקיות, הודעה על כינוסים, הזמנה לפגישה ועוד. הנייר הכתוב הינו למעשה האסמכתא שהמקרה אכן קרה. בשל כך חשיבותה של ניירת משרדית היא כה גבוהה.

היחס הראוי לניירת משרדית

בשל חשיבותה הרבה אין לזלזל בניירת משרדית. ניירת משרדית צריכה לייצג את המשרד בצורה המקצועית והרשמית ביותר. הניירת המשרדית היא למעשה הפנים, טון הדיבור, העיצוב של המשרד  – חזותו הכללית המצטמצמת לכדי נייר משרדי אחד. היותו גורם מייצג של בית העסק מדגישה את חשיבות המראה שלו. לפיכך, יש להשתמש בניירת משרדית בחכמה.

חשוב להדפיס על ניירת משרדית רק את האלמנטים הדרושים ולא להשתמש בה כנייר לשרטוטים או לטיוטות. יש להשתמש בניירת משרדית גם מחוץ למשרד – כאשר מדובר בעניינים הקשורים למקום העבודה. חשוב להוציא מכתבים על ניירת משרדית ממותגת – כאשר הלוגו מייצג היטב את אופי החברה ואת ערכיה.

» לסגירה