מעטפות שיא קופי – הדפסת מעטפות איכותיות

בית דפוס בתל אביב שיא קופי מציע לכם שירותי הדפסת מעטפות ברמת גימור גבוהה ומשובחת.
לרשותנו ניסיון רב שנים בכל הנוגע בתחום הדפסת מעטפות מעוצבות ואיכותיות, אנו מציעים מגוון רב של מעטפות:

– מעטפות לבנות – מעטפות חלקות
– מעטפות צבעוניות
– מעטפות חומות
– מעטפות מרופדות ( מעטפות פץ פץ – מעטפות בועות)
– מעטפות מודפסות

עמודים נוספים: מעטפות מרופדותמעטפות להזמנות | מעטפות לחתונה | מעטפות ממותגות | מעטפות מיוחדות | מעטפות צבעוניותמעטפות מעוצבות

אנו מבצעים שירותי הדפסת מעטפות ועיצוב בהתאם לדרישת הלקוח.

» להמשך קריאה

בתי עסקים משתמשים ברמה היומיומית במעטפות עסקיות  מעוצבות. המעטפות משמשות את בית העסק להתכתבויות משפטיות והתכתבויות משרדיות, למשלוח מסרים ללקוחות ולספקים, לשליחה של מכתבים לקולגות ומשרדים מקבילים ועוד. המעטפות מהוות אלמנט שימושי ביותר עבור משרדים ולכן יש חשיבות גבוהה ביותר לעיצוב שלהן ולאיכותן.

כל מנהל פרסומי יודע כי אין די בשיווק המסורתי כיום. כל מנהל עסק יודע כי הייצוגיות הינה בין האלמנטים המשמעותיים ביותר בהתנהלות העסקית. באמצעות הדפסת מעטפות לעסק משיגים את שתי המטרות בעלויות מינימליות. הדפסת מעטפות לעסק מאפשרת לו ליהנות מלוגו איכותי המודפס על גבי כל מעטפה היוצאת מהמשרד, מפרסום שימושי ביותר ומייצוגיות בכל מסר והתכתבות של המשרד עם גורמים חיצוניים.

שימוש יומיומי במעטפות

השימוש של מעטפות לעסק הינו כה שגור עד כי כיום וכמעט ולא נהיתן למצוא בתי עסק שאין להם מעטפות ממותגות. המעטפה יכולה לשרת את בית העסק גם בפרסום ללקוחות חדשים וגם, למעשה, לכל מי שעיניו נחשפות אל המעטפה. באופן זה הפרסום מתבצע מעצמו ואילו בית העסק מצדו משקיע את המינימום ונהנה מהמקסימום.

בשל החשיבות הגבוהה כל כך של כל מעטפה עסקית חשוב ביותר לעבוד עם איש מקצוע המכיר את התחום ויכול לעצב לבית העסק לוגו מרשים ומייצג. לא כל לוגו הינו סמליל המתאים לכל בית עסק או מכבד אותו ואת עיסוקו ולכן הפנייה אל איש מקצוע הינה הכרחית לצורך הצלחה.

» לסגירה