הדפסת ספרים

הנתיב בו אנו צועדים כדי ליצור חוברות וספרים כרוך בעשייה רבה וחשיבה גם על הפרטים הקטנים ביותר, בכדי שהספר או החוברת יצא בדיוק כמו שאנו מכירים בחנויות- עם כריכה מהודרת ומושכת עין, מראה אסתטי ודפוס קריא.

בכדי להגיע לתוצאה טובה שכזו אין צורך היום לשבור את הראש ולחפש נותני שירות מתחומים משלימים רבים. בתי דפוס “שיא- קופי” הינם אחד החברות המובילות בכל הקשור לפתרונות דפוס ושיווק ובין היתר חלק משירותיה הם הדפסת ספרים, הדפסת חוברות והדפסות נוספות לכל מטרה.

למי זה מתאים?

כיום, גם פרטיים וגם ארגונים מייצרים ביקוש רב להדפסת ספרים לצרכים שונים. לדוגמא בקרב לקוחות פרטיים הביקוש הוא לכריכת עבודות אקדמאיות, יצירה וכריכת ספרים, הדפסה וכריכת ספרי זיכרונות וסיפורי חיים,אלבומי תמונות ולעוד צרכים שונים רבים, בעוד שבקרב ארגונים הביקוש הרב הוא להכנת קטלוגים מושכים עין, חוברות מידע ועוד.

כשיוצרים חוברות וספרים חשוב לשים דגש על אסתטיות ואחידות כדי להעניק מראה מסודר ורשמי בדיוק כמו בחנויות.

הדפסת ספרים

על מה כדאי לשים דגש?

כבעלי ניסיון רב בתחומנו, בתי דפוס בתל אביב “שיא – קופי” מספקים שירותי הדפסת ספרים וחוברות ברמה הגבוהה ביותר, כמות עותקים ללא הגבלה, דפוס איכותי שאינו נמרח ונשמר בכל טמפרטורה, מגוון צבעים מרהיבים ומושכים כל עין וכן מקפידה על שימוש כריכה מקצועית שמאפשרת יציבות ושמירה על הספרים והחוברות לאורך זמן.

דבר זה מתאפשר בזכות היכולות והאמצעים הטכנולוגיים המתקדמים בעולם בתחום ההדפסה והדפוס העומדים לרשות החברה. בזכות ההדפסה הדיגיטלית יש אפשרות להדפיס חוברות וספרים בצעים מלאים, ובשחור ולבן ואיכות הדפוס בזכות המכונות המשוכללות מופקת ברמה גבוהה במיוחד וללא כל פשרות.

המערכות והמכונות המתקדמות מאפשרות פתרונות דפוס רבים עם מגוון אפשרויות רב יותר מאשר היה זמין בעבר, איכויות חדשות, טכניקות אחרות ומתקדמות ויכולת שרידות גבוהה של מוצרי הדפוס.

הדפסת ספרים באנגלית

מאילו חומרים?

ביצירת ספרים וחוברות ניתן לבחור בין סוג ואופן הכריכה ובין סוגי דפים שונים. סוג הנייר הינו מאוד חשוב בבחירה לספר או לחוברת משום שסוג הנייר תלוי באופיו של הספר או החוברת, לדוגמא אם זה ספר זיכרונות או קטלוג אז מומלץ שהדפים יהיו עבים יותר ואם זה חוברת עבודה אז מומלץ דפים דקים יותר.

בכל הפרטים הנוספים הדרושים לכם לקבלת החלטה והדפסת ספרים מקצועית – חברת “קופי- שיא” תסייע לכם ותלווה אתכם מתחילת התהליך עד סופו.

להזמנת הדפסת ספרים – לחצו כאן

כתבות נוספות