הדפסה על קאפה באיכות שלא הכרתם!

שיא קופי, הוא בית דפוס / מכון העתקות שמספק שירותי דפוס מתקדמים, לרשות החברה מדפסות מקצועיות עם דיו איכותי שלא דוהה, אצלנו תקבלו שירותי הדפסה על קאפה באיכות שלא הכרתם, הדפסה על קאפה אצלנו מגיע עם גימור משובח ובמחיר משתלם ביותר!

מה זה קאפה?

קאפה עשוי חומר מוקצף שלאחר ביצוע עיבוד נהפך למשטח חלק וקל מאוד. משטח זה ניתן לייצור במידות שונות של עובי. באמצעות הדפסה על קאפה ניתן להנציח באיכות מעולה תמונות שנרצה לזכור לעד.

יתרונות הדפסה על קאפה

מעוניינים לבצע הדפסה על קאפה, להלן מספר יתרונות שכדאי לכם לקחת בחשבון:

  • תמונות קאפה הינה תמונה קלה מאוד
  • מבנה תמונה העשויה קאפה אפשר הדבקה של הדפסים מסוגים שונים.
  • תמונות מודפסות על קאפה בעלות רמת גימור גבוהה במיוחד, כך שבמידה ואתם מעוניינים בתמונה במראה יוקרתי ומרשים תמונת קאפה היא הפיתרון עבורכם.
  • איכות תמונה על קאפה הינה גבוהה במיוחד דבר זה גם נכון לגבי עמידות התמונה.

קאפה הינה בין החומרים האהובים ביותר על מעצבים ולא בכדי. מדובר באחד החומרים הנוחים ביותר לעבודה ולעיצוב. באמצעות הקאפה ניתן ליצור תמונות מרשימות ומדויקות להפליא. אין ספק כי הקאפה הינה בין האמצעים היוצרים את השלטים הבולטים ביותר לעין ואת הצבעים החדים והחיים ביותר. על מנת ליצור מודעה הכוללת תמונה, הדפסה על קאפה הינה אחת הבחירות הטובות ביותר.

הדפסה על קאפה מאפשרת לבית העסק ליהנות ממגוון עצום של אפשרויות פרסום שונות. בין אם מדובר בצילום של הצוות בעבודה ובין אם מדובר בתמונת נוף למשרד, הדפסה על קאפה תעשה את העבודה באופן הטוב ביותר שאפשר. באמצעות הדפסה על קאפה ניתן להעניק למשרד מראה מקרשים ביותר. למשל, ניתן להדפיס תמונות מדבריות גם כאשר  מדובר במשרד הממוקם בלב העיר ממש.

עולם שלם של אפשרויות עיצוב

ההדפסה על קאפה פותחת מגוון עצום של אפשרויות לכל בית עסק אולם גם ללקוחות פרטיים המעוניינים להעניק לביתם מראה מעוצב יותר. על הקאפה ניתן להדפיס כל תמונה שצילמתם ונראית לכם מרשימה, בכל גודל שהוא. התוצאה יוצאת מבריקה ובשל כך נהוג לשייך את ההדפסה על קאפה למשרדים ולמקומות מודרניים בהם ניתן למקום מודעה חדשנית בעלת מראה קליל, נעים ומעוצב. על מנת להתאים באופן אולטימטיבי את הקאפה לחלל בו היא ממוקמת חשוב לבחור את הצבעים המשלימים לחדר מאחר ומדובר באלמנט בולט ביותר.

רוצה לדעת עוד?

מלא את הפרטים ונחזור אליך בהקדם

כל הזכויות שמורות CCOPY © קידום ובניית אתר | פרסום בגוגל